Mini skaitmeninis diktofonas STQ1

„STQ1“ įrenginys yra puikus pasirinkimas norint užfiksuoti svarbius garsus ir įvykius. Nesvarbu ar jums reikia užfiksuoti pokalbius, paskaitas, susitikimus ar kitus svarbius momentus, šis įrašytuvas būtų jums puikus pagalbininkas. Vienas iš pagrindinių "STQ1" privalumų yra jo kompaktiškas dydis ir paprastumas naudoti. "STQ1" tikrai mažas ir lengvas, taigi jūs galite jį lengvai nešiotis visur, kur tik norite.

Automobilio paieška

Į kokius automobilius taikosi vagys Lietuvoje? Kaip sužinoti, kokie tiksliai modeliai labiausiai vagiami mūsų šalyje? Pernai automobilių vagysčių sumažėjo penktadaliu, tačiau pastarųjų mėnesių statistika itin gąsdinanti: net 7 iš 10 pavogtų automobilių savininkų nepakankamai rūpinosi savo turto saugumu. Kaip automobiliai turi paklausą tarp pirkėjų, taip jie paklausūs ir tarp vagių.

Kliento apsauga nuo neteisėto informacijos rinkimo

Nenumokite ranka į savo saugumą! Įtariate, kad Jus persekioja? Įtariate, kad vyksta neteisėtas informacijos rinkimas apie Jūsų privatų gyvenimą? Susidūrus su problema, kreipkitės į mane, privatų detektyvą ir aš padėsiu jums nustatyti asmenis, verslo grupuotes, kurios galimai neteisėtais būdais renka informaciją apie Jūsų privatų gyvenimą ir Jūsų verslą.