Patikimumas


  • Asmenų patikimumo ar mokumo įvertinimas
  • Nepakliūkite sukčiams į nagus! Susižavėję patraukliais įdarbinimo agentūrų ar paslaugas teikiančių įmonių pasiūlymais, rizikuojate būti apgautas ar kitaip finansiškai nukentėti. Aš galiu patikrinti įmonės ar asmens, iš kurio ketinate įsigyti nekilnojamąjį turtą, patikimumą, kad žinotumėte, ar su jais verta turėti reikalų. Ar jūsų darbuotojai patikimi? Neretai įmonės ir bendrovės nukenčia nuo piktavalių ir nesąžiningų darbuotojų, tačiau Jūs galite to išvengti pasinaudodami mano, kaip privataus detektyvo teikiamomis darbuotojų patikimumo tikrinimo paslaugomis… Daugiau informacijos asmeninės konsultacijos metu.
  • Sutuoktinio (partnerio) patikimumas
  • Sutuoktinio patikimumas. Santuoka – svarbus žingsnis, kurį žengę asmenys dalijasi ne tik vargais ir džiaugsmais, bet ir turtu, kito sutuoktinio slaptais įgeidžiais, norais. Jūs turite teisę žinoti, ar pretendentas (-tė) į Jūsų santuokinį gyvenimą yra patikimas (-a). Santuokos nutraukimo atveju padėsiu Jums surinkti duomenis apie santuokinę neištikimybę ar kitokio pobūdžio sutuoktinio kaltę… Daugiau informacijos asmeninės konsultacijos metu.
  • Padedu nustatyti pasamdyto asmens sąžiningumą. Pasitaiko atvejų, kai žmonės, į savo namus įsileidę auklę, namų tvarkytoją, slaugytoją, statybininkus, remontininkus ir pan., vėliau nukenčia dėl nepamatuoto pasitikėjimo šiuo, turėjusiu tapti artimu šeimai, asmeniu ar patikimu partneriu. Tačiau kam sukti galvą mėginant suprasti, ar jūsų įtarinėjimai pagrįsti, jei galite šį sunkų uždavinį pavesti man. Bus atlikta neakivaizdinė tokių asmenų kontrolė. Turėdami patikimų įrodymų, kad Jūsų samdytas žmogus nesąžiningas, galėsite ramia sąžine jį atleisti… Daugiau informacijos asmeninės konsultacijos metu.